پنج‌شنبه, 2 آذر 1396

    /  4
عنوان : برگزاری جلسه ستاد عملیاتی زمستانی ، شهرداری نسیم شهر
کد خبر : ۲۷۲۶
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ 
ساعت : ۸:۱۷:۵

جلسه  ستاد عمليات زمستاني شهرداري نسيم شهر به رياست جانعلي زاده مديريت شهري نسيم شهر و با حضور طاهري فرماندهي راهور شهرستان بهارستان و برخي معاونين و مديران اجرايي شهرداري در محل دفتر شهردار نسيم شهر برگزار شد .

اين جلسه كه در راستاي اجراي دستورالعمل ابلاغي وزارت كشور و ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته توسط كار گروههاي چهارگانه شامل : - كارگروه ايمني ، آتش نشاني و امداد و نجات – كارگروه تدفين – كار گروه كنترل سيلاب هاي شهري و كار گروه  هشدار و اطلاع رساني تعيين شده در ستاد مديريت بحران شهرداري همراه بوده شهردار نسيم شهر در بخشي از سخنان خود گفت : انتظار ميرود تمامي حوزه هاي شهرداري  قناعت و صرفه جويي را سرلوحه قرار دهند و از اموال شهرداري  به خوبي صيانت نمايند و خواستار تعامل و همكاري بيشتر حوزه هاي اجرايي و اعضا ستاد مديريت بحران شدند تا در موقع بحراني با توجه به قرار گرفتن در فصل پر بارش سال ، به بهترين شكل ممكن ارائه خدمت نمايند .

ايشان در ادامه با اعلام اينكه روزانه 130  تن زباله از سطح شهر جمع آوري مي شود افزود : برداشت زباله از امورات بسيار مهم شهرداري در خدمت رساني به مردم است و مي بايست حوز ه هاي اجرايي شهرداري به طور ستادي هماهنگ باشند .

ايشان  همچنين در بخش ديگري از سخنان خود افزود : در مواقع بارش برف مي بايست بلافاصله عمليات نمك پاشي و ماسه ريزي در معابر انجام شود تا انشاءا... شاهد هيچگونه لغزندگي در جاده ها و حوادث جاده اي در معابر شهر نباشيم .

گفتني است در اين نشست : هر يك از اعضاي كارگروههاي ستاد مديريت بحران شهرداري ، مطالبي پيرامون اقدامات صورت گرفته و اهداف و برنامه هاي پيش رو را مطرح نمودند .بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
:. پورتال شهرداری نسیم شهر .: