جمعه, 28 دی 1397
عنوان : تبریك امام جمعه بهارستان جهت آغاز ماه مبارك ربیع الاول ومیلاد یگانه اسوه كائنات حضرت ختمی مرتبت
کد خبر : ۴۴۳۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ 
ساعت : ۸:۱۴:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 بسم الله الرحمن الرحیم
“بسیجی” از جمله واژه‌هایی است که به لطف انفاس قدسی امام خمینی(ره) تنها در لغتنامه و دایره‌المعارف انقلاب اسلامی یافت می‌شود. و در ٨ سال دفاع مقدس، بافدا نمودن با ارزش‌ترین موهبت الهی که همان جان خود می‌باشد، صفحه بی‌بدیل را در تاریخ اسلام و این کشور رقم بزنند. مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)فرمودند:بسیاری از پیشرفت‌ها و موفقیت‌های نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف مرهون تفکر بسیجی است.
آغاز ماه مبارک ربیع الاول ومیلاد یگانه اسوه کائنات حضرت ختمی مرتبت موجی از شور وشعف ومعرفت درمیان آحاد جامعه ایجاد میکند و موجبات همبستگی و تقویت وحدت، برادری رادرجامعه اسلامی بیش از پیش تقویت می کند. 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) و سلاله برومندشان حضرت امام جعفر‌صادق(ع)، همچنین آغاز هفته وحدت و بسیج را تبریک عرض نموده و از خداوند قادر و متعال، عزت و سرافرازی عموم مردم ولایتمدار بخش بوستان (نسیم شهر) و بالاخص مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) خانواده های شهدا, ایثارگران و همه بسیجیان عزیز را مسئلت می‌نماییم.
احمد محسن زاده امام جمعه بخش بوستان(نسیم شهروحومه)


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0