چهارشنبه, 29 خرداد 1398
  • ساعت : ۸:۱۱:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ 
  • کد خبر : ۴۶۱۶
استقرار میز خدمت در مصلای نسیم شهر
به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر بیست وچهارم اسفند مصادف با روزهای پایانی سال و پس ازاقامه نماز جمعه فرماندار شهرستان بهارستان به همراه دیگر مسئولین ، شهردار و اعضای شورای اسلامی در پای میز خدمت واقع در مصلای نسیم شهر حضور خواهند یافت و بدون واسطه با شهروندان دیدار وگفتگو خواهند داشت و از نزدیک به مشکلات مردم گوش فراداده و در صدد رفع آنها بر می آیند.
استقرار میز خدمت در مصلای نسیم شهر
به گزارش روابط عمومی  شهرداری نسیم شهر
بیست وچهارم اسفند مصادف با روزهای پایانی سال و پس ازاقامه نماز جمعه فرماندار شهرستان بهارستان به همراه دیگر مسئولین ، شهردار و اعضای شورای اسلامی در پای میز خدمت واقع در مصلای نسیم شهر حضور خواهند یافت و بدون واسطه با شهروندان دیدار وگفتگو خواهند داشت و از نزدیک به مشکلات مردم گوش فراداده و در صدد رفع آنها بر می آیند.
در ضمن استقرار میز خدمت از تضییع حقوق مراجعان به شهرداری جلوگیری خواهد کرد و مردم با مراجعه به میز خدمت در کمترین زمان ممکن با ارائه مدارک و مستندات می توانند مطالبات و تقاضای خود را با سهولت پیگیری کنند.
جلوگیری از تضییع حقوق مراجعان در اداره ها و دستگاه های اجرایی ، جلوگیری از سر درگمی مردم در ساختمان های اداری و پیشگیری از امکان برقراری ارتباط غیر اصولی با کارکنان اداری و ارتقای رضایتمندی ارباب رجوع از اهداف استقرار میز خدمت است.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.6.0
    V5.3.6.0