جمعه, 9 اسفند 1398
  • ساعت : ۱۱:۶:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ 
  • کد خبر : ۵۰۶۱
هشدار شهردار نسیم‌شهر به ساكنان حریم رودخانه سالور و شادچای
شهردار نسیم‌‌شهر با اشاره به پیش‌بینی‌ها در مورد افزایش بارندگی‌ها در فصل سرما به ساکنان حریم رودخانه سالور و شادچای هشدار داد

هشدار شهردار نسیم‌شهر به ساکنان حریم رودخانه سالور و شادچای

 

شهردار نسیم‌‌شهر با اشاره به پیش‌بینی‌ها در مورد افزایش بارندگی‌ها در فصل سرما به ساکنان حریم رودخانه سالور و شادچای هشدار داد

 

 

به گزارش روابط عمومی  شهرداری نسیم شهر؛

 

عباس شوندی با اشاره به هشدارها در مورد افزایش بارندگی‌ها در فصل سرما اظهار داشت: شهرداری نسیم‌شهر در راستای خدمت‌رسانی مطلوب‌‌تر و به هنگام به مردم و همچنین برطرف کردن معضلات آبگرفتگی در زمان بارندگی اقداماتی را در دستور کار قرار داده است.

وی با اشاره به اجرای پروژه دفع آب‌‌های سطحی در زمان بارندگی بیان کرد: حفاری و لوله‌گذاری برای رفع آب‌گرفتگی و انتقال آب‌های سطحی در ورودی نسیم‌شهر، خیابان اصلی و بلوار الغدیر که به جرأت می‌توان گفت از معضلات و مطالبات اصلی مردم بود در حال اجرا است.

شهردار نسیم‌شهر با اشاره به ورود حجم فراوانی از آب‌‌های سطحی در حین بارندگی از مرکز شهر به بخش ورودی شهر در شهرک فجر و حصارک پایین افزود: با کانالی که در این مسیر به طول 2 کیلومتر انجام شده است، دفع آب‌‌های سطحی و جاری در حین بارندگی با انجام مطالعات و طرح کارشناسی، عملیات حفاری و لوله‌گذاری از محله فجر جهت هدایت به رودخانه سالور در حال انجام است.

شوندی با تأکید بر برطرف کردن آب‌‌گرفتگی و دفع کامل آب‌‌های سطحی در زمان بارندگی تصریح کرد: لایروبی رودخانه‌های شادچای، سالور و سیاب در محدوده نسیم‌شهر با سرعت در حال انجام است که مانع از طغیان رودخانه‌ها در صورت وقوع سیلاب می‌شود.

وی سپس با اشاره به بازدیدهای مکرر و هشدار به ساختمان‌های مجاور رودخانه‌های شادچای و سالور افزود: تمام تلاش مدیریت شهری بر این است که با ارائه خدمات بهینه و ارزنده‌ به شهروندان، بتوان در کمال آرامش و رفاه فصل بارندگی‌ها را بدون حادثه پشت سر بگذاریم.

شهردار نسیم‌شهر در پایان خاطرنشان کرد: احداث و بهسازی شبکه‌‌های اصلی هدایت و جمع‌‌آوری آب‌‌های سطحی موجب خدمت‌رسانی هر چه بیشتر و رفع اختلال در رفت و آمد شهروندان در هنگام بارندگی می‌شود که علاوه بر این در رسیدن به اهداف زیست‌محیطی و نگهداشت بهینه شهر نیز کمک شایانی می‌شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.7.0
    V5.5.7.0