چهارشنبه, 14 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۰:۵۵:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ 
  • کد خبر : ۵۱۰۹
پیشرفت خوب پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری نسیم شهر
به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر، همزمان با آغاز بارش های پاییزی، مدیریت شهری نسیم شهر خبر از پیشرفت پروژه های عمرانی داد و عنوان کردبا توجه به بارش نزولات آسمانی در فرصت های مناسب این روند را ادامه خواهیم داد.

پیشرفت خوب پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری نسیم شهر

به همت شهرداری  و معاونت امور زیر بنایی و ترافیک   شهرداری نسیم شهر، پروژه های عمرانی  با شتاب در حال اجرا بوده و از پیشرفت خوبی برخوردار هستند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر،

 همزمان با آغاز بارش های پاییزی، مدیریت شهری نسیم شهر خبر از پیشرفت پروژه های عمرانی داد و عنوان کردبا توجه به بارش نزولات آسمانی در فرصت های مناسب این روند را ادامه خواهیم داد.

گفتنی است در طول چند روز گذشته پروژه هایی همچون اجرای روکش آسفالت در خیابان آزادگان و کوچه الهام همچنین در خیابان دماوند،   اجرای پروژه فاز چهارم پارک خلیج فارس ( باغ امامی )و همچنین اجرای فاز  دوم پارک نهج البلاغه در حصارک پایین نسیم شهر ، جدول گذاری در کوچه امید، اجرای دیوار کشی سوله بحران واقع در بلوار کشاورز، اجرای پروژه عمرانی ساختمان شورای اسلامی شهر ،احداث قبور در آرامستان باغ بهشت، اجرای آسفالت در بلوار الغدیر ورودی محله امام خمینی (ره)و...در حال انجام است.

شوندی شهردار نسیم شهر بیان داشت؛

 با توجه به رسالت خطیر مجموعه مدیریت شهری ،همواره تمامی تلاش خود را به کار خواهیم بست تا با خدمت بی منت به شهروندان فهیم نسیم شهر و در چارچوب قانون و تاسی از شورای اسلامی شهر که منتخب مردم می باشند، وظایف مربوطه را در قالب فعالیت های عمرانی ،خدماتی، رفاهی و فرهنگی به نحو احسن به شهروندان عزیز ارائه نماییم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.7.0
    V5.5.7.0