دوشنبه, 3 آذر 1399
  • ساعت : ۱۰:۵۸:۵۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ 
  • کد خبر : ۵۱۱۰
خداحافظ خیابان شلوغ! / كاروان مقابله با سد معبر در خیابان سوم‌ نسیم شهر موفق بود
به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر اجرای طرح ساماندهی و جمع آوری دستفروشان و تبلیغات مزاحم و متجاوز به حریم عمومی شهر و معابر توسط نیروهای شهرداری موفق بوده است و پیامهای مردمی حاکی از آن است که غالب شهروندان خواستار خاتمه دادن به رفتار بی قانون متخلفان و متجاوزان به معابر عمومی و تداوم اجرای طرح هستند.

خداحافظ خیابان شلوغ! / کاروان مقابله با سد معبر در خیابان سوم‌ نسیم شهر موفق بود

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر

اجرای طرح  ساماندهی و جمع آوری دستفروشان و تبلیغات مزاحم و متجاوز به حریم عمومی شهر و معابر توسط نیروهای شهرداری موفق بوده است و پیامهای مردمی حاکی از آن است که غالب شهروندان خواستار خاتمه دادن به رفتار بی قانون متخلفان و متجاوزان به معابر عمومی و تداوم اجرای طرح هستند.

 مسئول روابط عمومی شهرداری نسیم شهر  با اشاره به لزوم حقوق شهروندان در حین اجرای این طرح، گفت: در عمليات اجرايي رفع سد معبر با حساسیت بالایی به لزوم حفظ حرمت و کرامت شهروندان و رعایت حقوق شهروندی توجه شده و مجموعه حوزه خدمات شهری شهرداری كار خود را از این منظر به خوبي انجام دادند.

وی با بيان اينكه با متخلفين سد معبر به صورت قانوني برخورد شده است، افزود: خوشبختانه در برخی معابر شهری  شاهد اقدامات مثبتي از سوي كسبه محترم بوده‌ايم که جای تقدیر دارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.7.0
    V5.5.7.0