چهارشنبه, 2 مهر 1399
  • ساعت : ۱۱:۰:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ 
  • کد خبر : ۵۱۱۱
توزیع عادلانه خدمات عمرانی در نقاط مختلف نسیم شهر
به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر بازديدعباس شوندي شهردار نسيم شهر به همراه معاونت و کارشناسان امور زير بنايي و ترافيك از روند اجراي عمليات آسفالت ريزي معابر سطح شهر بویژه خیابان دماوند، با هدف ساماندهي و بهسازي معابر.

توزيع عادلانه خدمات عمراني در نقاط مختلف نسيم شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر

بازديدعباس شوندي شهردار نسيم شهر به همراه معاونت  و کارشناسان امور زير بنايي و ترافيك از روند اجراي عمليات آسفالت ريزي  معابر سطح شهر بویژه خیابان دماوند، با هدف ساماندهي و بهسازي معابر.

شهردارنسیم شهر در حاشیه این بازدید گفت:

مدیران و تلاشگران شهرداری باید به این مسئله توجه لازم و کافی را داشته باشند که حفظ کرامت انسانی و تکریم از ارباب رجوع و خدمت به شهروندان عزیز در اولویت اهداف خدمت رسانی ما به شمار می رود و تمامی سعی و تلاش مجموعه شورای اسلامی  شهر  و مدیریت شهری بر این است تا خدمات ارائه شده به ویژه در حوزه عمرانی به صورت عادلانه در نقاط و محله های مختلف شهر توزیع شود.

گفتنی است شهردار نسیم شهر به صورت برنامه ریزی شده و مستمر ،تمامی پروژه های در حال اجرای شهرداری در سطح شهر را مورد بازدید قرار داده و ضمن نظارت بر نحوه عملکرد تلاشگران  دراجرای پروژه‌های مختلف شهرداری ،همواره بر کیفیت اجرای پروژه ها  تاکید می‌نمایند .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.7.0
    V5.5.7.0