پنج‌شنبه, 15 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۱:۳۱:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ 
  • کد خبر : ۵۱۱۳
دیدارمردمی شهردارنسیم شهربرگزارشد
به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر در این جلسه مهندس شوندی شهردار نسیم شهر با همراهی برخی از مسئولین مربوطه شهرداری ضمن گفت و گو با مراجعان به مشکلات مطرح شده از سوی آنان پیرامون موضوعات شهرسازی، درآمد، حقوقی، عمرانی و ... رسیدگی کردند.

 

دیدارمردمیشهردارنسیم شهربرگزارشد

 

صبح امروز جلسه ملاقات مردمی مهندس شوندی با حضور جمعی از شهروندان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر

 در این جلسه مهندس شوندی شهردار نسیم شهر با همراهی برخی از مسئولین مربوطه شهرداری ضمن گفت و گو با مراجعان به مشکلات مطرح شده از سوی آنان پیرامون موضوعات شهرسازی، درآمد، حقوقی، عمرانی و ... رسیدگی کردند.

وی بعد از شنیدن مسائل و موارد مطروحه شهروندان با توجه به تنوع در درخواست های شان،  ضمن تکریم مراجعین ،راهنمایی های لازم و مکفی را ارئه نموده و موارد مورد نیاز برای بررسی بیشتر را به معاونان و مدیران واحدهای مربوطه ارجاع دادند.

شهردار نسیم شهردر این جلسه تصریح کرد: جلب رضایتمندی شهروندان، رسیدگی به مشکلات آنها، ارتباط چهره به چهره و بدون واسطه مردم با شهردار، تکریم ارباب رجوع و پاسخ به سوالات از اهداف برگزاری این جلسات با مردم است.

گفتنی است متقاضیان ملاقات با شهردار نسیم شهر می توانند با مراجعه به  روابط عمومی ،نسبت به اخذ نوبت و ثبت نام در سیستم ملاقات عمومی اقدام کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.7.0
    V5.5.7.0