چهارشنبه, 14 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۱:۳۳:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ 
  • کد خبر : ۵۱۲۴
تكریم ارباب رجوع در دستور كار شهرداری نسیم شهر قرار گرفت
شوندی، مدیریت شهری نسیم شهر اظهار داشت: تکریم ارباب رجوع یکی از اولویت‌ها و ارکان مهم شهرداری نسیم شهر است که باید همه کارکنان در بخشهای مختلف شهرداری توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند .

شوندی، مدیریت شهری نسیم شهر  اظهار داشت: تکریم ارباب رجوع یکی از اولویت‌ها و ارکان مهم شهرداری نسیم شهر است که باید همه کارکنان در بخشهای مختلف شهرداری توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند .

وی ادامه داد: همه ما در مقابل شهروندان و افرادی که برای انجام کارهای خود به شهرداری مراجعه می‌کنند مسئول هستیم و باید کار ارباب رجوع را به خوبی و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهیم .

شهردار نسیم شهر  اضافه کرد: برای اینکه بتوانیم شهروندان و ارباب رجوع را راضی نگه داریم باید برنامه‌ریزی داشته باشیم و با تعیین اهداف از پیش تعیین شده بتوانیم خدمات مطلوب‌تری به شهروندان ارائه دهیم .

وی افزود: می بایست به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که با ایجاد تعامل بیشتر با شهروندان و جلوگیری از اتلاف وقت آنان در مراحل مختلف اداری باید در دستور کار تمامی کارکنان قرار گیرد .

شوندی در ادامه بیان داشت: راه حل بسیاری از مشکلات ما در محیط کار نیازمند مسائل اقتصادی نیست بلکه با کمی تامل و اصلاح برخی کاستی‌ها به راحتی می‌توان در راه برداشتن موانع پیش رو گام برداشت .

شهردار نسیم شهر افزود: مطالعه، طرح‌ریزی و توسعه شهری با در نظر گرفتن نیازهای شهروندان و به حداقل رساندن مشکلات فرا روی شهرنشینی و پاسخ‌گویی به نیازهای عمومی مردم همواره باید مورد توجه و سرلوحه فعالیت واحدهای  شهرداری قرار گیرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.7.0
    V5.5.7.0