دوشنبه, 27 ارديبهشت 1400
  • ساعت : ۹:۱۷:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ 
  • کد خبر : ۵۳۹۷
    /  6
دكتر نوروزی: ماهیت پارلمان شهری جلب اعتماد مردمی است.
حجت الاسلام دکتر حاج حسن نوروزی: ماهیت پارلمان شهری شفاف ‌سازی در امور اجرایی ، ارائه خدمت صادقانه و شهروندمحوری در راستای جلب اعتماد و رضایت مردم است.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی نسیم شهر:

 

دکتر نوروزی: ماهیت پارلمان شهری جلب اعتماد مردمی است.

 

شهردار و اعضای شورای شهر به همراه نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان بهارستان طی یک بازدید میدانی از پروژه های عمرانی و در رأس آن از ساختمان پارلمان شهری نسیم شهر دیدن کردند .

 

بر اساس این گزارش در این بازدید ، میزان پیشرفت، نحوه اجرا و موانع و مشکلات احتمالی پروژه‌ها بررسی شد و راهکارهای مهم و مورد نیاز در این زمینه مطرح و دستورات لازم نیز ارائه شد.

 

نماینده مردم شریف شهرستان بهارستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد : هر چقدر که شوراها بیشتر وارد عرصه اجرایی و نظارتی شوند، عملکرد مدیریت شهری در حوزه خدمات رسانی بهتر خواهد شد تا بتوانند خدمات بیشتری را به مردم ارائه دهند.

 

حجت الاسلام  دکتر نوروزی تاکید کرد: شوراها باید یک پارلمان شهری باشند که به تمام امورات حوزه شهری اعم از سلامت، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بپردازند و در این حوزه‌ها نقش تصمیم‌ ساز داشته باشند.

 

در ادامه رییس شورای اسلامی نسیم شهر بیان کرد: امروزه همدلی و مشارکت همه جانبه شهروندان با شورا و مدیریت شهری مهمترین هدف در راستای توسعه متوازن و عدالت محوری است.

 

زارعی اضافه کرد: براین اساس رویکرد شورای پنجم برپایه شفافیت و پاسخگویی و شهروند محوری استوار است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.7.0
    V5.5.7.0