• ساعت : ۱۱:۲۰:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ 
جانمایی مخازن اضطراری (مخلوط ماسه و نمك) در معابر سطح شهر
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل مهندس بابا حسینی سرپرست شهرداری نسیم شهر در این خصوص گفت : در راستای خدمات رسانی مطلوب و مقابله در مواقع بحرانی بارش برف مخازن ماسه و نمک در سطح شهر تعبیه شده است تا در شرایط یخبندان و بارش برف علاوه بر انجام نمک پاشی و شن ریزی از سوی شهرداری در معابر سطح شهر شهروندان و رانندگان عزیز نیز به این مخازن دسترسی داشته باشد.

جانمایی مخازن اضطراری (مخلوط ماسه و نمک)  در معابر سطح شهر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل

 مهندس بابا حسینی  سرپرست شهرداری نسیم شهر در این خصوص گفت :  در راستای خدمات رسانی مطلوب و مقابله در مواقع بحرانی بارش برف مخازن ماسه و نمک در سطح شهر تعبیه شده است تا در شرایط یخبندان و بارش برف علاوه بر انجام نمک پاشی و شن ریزی از سوی شهرداری در معابر سطح شهر  شهروندان و رانندگان عزیز نیز به این مخازن دسترسی داشته باشد.

 وی همچنین عنوان داشتند :  شهرداری نسیم شهر امادگی کامل به منظور مقابله با رخدادهای جوی  در مواقع بحرانی  و بارش برف را دارد و تمهیدات  لازم صورت گرفته و ماشین آلات و تجهیزات و ملزومات مورد نیاز در عملیات زمستان تهیه و آماده شده است .

وی در پایان از شهروندان گرامی درخواست کرد که در استفاده صحیح از این بسته هاکوشا باشند زیرا در مواقع  بحرانی وبرفی برخی شهروندان گرامی به این بسته‌ها نیاز پیدا خواهند داشت .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0