• ساعت : ۱۳:۲۲:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ 
  • کد خبر : ۷۱۸۳
آماده باش پرسنل شهرداری نسیم شهر در پی اعلام وضعیت نارنجی در استان تهر
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل : پس از اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف و کولاک در تهران و ۱۷ استان دیگر و وضعیت نارنجی در استان تهران در روز یکشنبه ، مهندس عرب شهردار نسیم شهر ، از آماده باش پرسنل خدماتی این شهرداری برای مقابله با بارشهای نزولات آسمانی در این شهر خبر داد .

آماده باش پرسنل شهرداری نسیم شهر در پی اعلام وضعیت نارنجی  در استان تهران

به گزارش مدیریت ارتباطات  و امور بین الملل :

پس از اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف و کولاک در تهران و ۱۷ استان دیگر و وضعیت نارنجی در استان تهران در روز یکشنبه ، مهندس عرب شهردار نسیم شهر ، از آماده باش پرسنل خدماتی این شهرداری برای مقابله با بارشهای نزولات آسمانی در این شهر خبر داد .

شهردار  نسیم شهر در این خصوص گفت : در راستای خدمات رسانی بهتر ، پرسنل خدماتی اداره  خدمات شهری نسبت به مهیا سازی خودروهای نمک پاش و خدماتی ، بهینه سازی ذخیره نمک و شن جهت حضور و عملیاتی شدن در زمان لزوم آمادگی لازم را در دستور کار خود قرار دهند.

وی با تاکید برنامه ریزی در خصوص توزیع نمک و شن در نقاط مختلف شهر بویژه مناطق پیش بینی شده افزود :  مسیرهای منتهی به مراکز درمانی، اورژانس و ادارات خدمات رسان همچون برق، آب و گاز در زمان بارش برف پیش‌بینی جز اولویت های مدیران لحاظ گردد تا شهروندان با مشکلاتی در این خصوص روبرو نشوند.

وی در پایان افزود : از شهروندان شریف نسیم شهر درخواست داریم با توجه به برودت هوا و کاهش فشار گاز ، در مصرف انرژی صرفه جویی نمایند تا بتوانیم از این شرایط با همکاری همگانی عبور نماییم

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0