به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل: اداره خدمات شهری شهرداری نسیم شهر به منظور ارتقاء سطح سلامت ، جامعه و پاکسازی محیط شهری از حیوانات موذی و در پی گزارشات شهروندان گرامی در خصوص مشاهده حیوانات موذی در معابر اصلی و فرعی طعمه گذاری در معابر های خیابان شهید مدنی( خیابان اول ) اجرا شد ودر پایان اداره خدمات شهری شهرداری نسیم شهر از شهروندان گرامی درخواست نمودند از رهاسازی زباله خود در معابر و جوی و انهار خوداری نمایند .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل: شهرداری نسیم شهر با هدف گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، فضاسازی محیطی سطح شهر با آذین‌بندی، نصب پرچم های ایران ، نصب بنر های مزین به شعارهای انقلاب اسلامی و نصب ریسه و چراغ در میادین ، معابر اصلی شهر ، بلوار ها و عرشه پل‌های عابر پیاده و ... اقدام نمودند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل: علیرضا عرب گفت : برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز و قانونمند سازی در این حوزه نیازمند همیاری مردم و عزم همگانی هستیم . شهردار نسیم شهر با بیان این مهم خاطر نشان کرد : پیامدهای منفی ساخت و سازهای غیر کارشناسی و خارج از حوزه قانون ممکن است سالیان دراز بر بافت شهری آسیب وارد کند که بر برخی از موارد غیر قابل جبران است لذا لازمه ساختن شهری با زیرساخت‌های متعادل و متعارف ضمن اعمال قانون و حرکت اصولی در جهت مقررات شهرسازی همیاری مردم شریف شهر نسیم شهر است.

   ناحیه شهری حصارک پایین ناحیه شهری حصارک پایین
ناحیه شهری خیرآباد ناحیه شهری خیرآباد


مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تهران

investintehran.ir


6.0.9.0
گروه دورانV6.0.9.0