• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ 
هیچ تعارف و مماشاتی با متخلفین ساخت و ساز نداریم.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری نسیم شهر: سرپرست شهرداری نسیم شهر در این راستا گفت: برای برخورد قانونمند با موضوعات ساخت و ساز غیر مجاز با تعامل مسئولین شهرستانی تمام عزم خود را جزم کرده ایم و در این مسیر با قوت و تصمیم جدی گام برمی داریم .

مـــــــــهندس بابا حسینی سرپرست شـــــــــــــهرداری نســــــــــــیم شــــــــــــهر:

هیچ تعارف و مماشاتی با متخلفین ساخت و ساز نداریم.

با دستور مهندس بابا حسینی سرپرست شهرداری نسیم شهر و در راستای مقابله با مباحث ساختمانی غیرقانونی بعد از ظهر امروز چهارشنبه ۸ شهریور ماه یک مورد ساخت و ساز غیر مجاز در نسیم شهر خیابان گلهای شمالی کوچه صارمی با حضور مجریان و مدیریت کنترل و نظارت جمع آوری و قلع و قمع گردید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری نسیم شهر:

سرپرست شهرداری نسیم شهر در این راستا گفت: برای برخورد قانونمند با موضوعات ساخت و ساز غیر مجاز با تعامل مسئولین شهرستانی  تمام عزم خود را جزم کرده ایم و در این مسیر با قوت و تصمیم جدی گام برمی داریم .

وی در ادامه افزود: تنها راهکار قانونی برای متخلفان حوزه ساختمانی غیر مجاز تمکین و رعایت قانون است و هیچ تعارفی با تخطی کنان نداریم و با شدت بیشتری در این مسیر حرکت خواهیم کرد تا انشاالله شاهد روزی باشیم که هیچ تخلفی در حوزه شهرسازی در شهر رخ ندهد.

مــــــهندس بابا حسینی در پایان گفت:

 استعلام از شهرسازی به منزله پایش و بررسی قانونی بودن سازه های شهری است و اگر شهروندان در این راستا با جدیت و وسواس حرکت نمایند دیگرهیچ سازنده ای  اقدام به تخلفات ساخت وساز نخواهد  کرد.

ایشان در ادامه با اشاره به حمایت‌های بی شائبه و قانونی دستگاه قضا شهرستان بهارستان از دستگیری دو نفر به دلیل تخطی در حوزه ساخت و ساز غیر مجاز خبر داد و  گفت : از آنجاییکه ورود به حوزه تخلفات ساخت و ساز غیر مجاز ، به معنای بی قانونی است لذا دستگاه قضا با وسواس و دقت نظر بالا نسبت به برخورد با متخلفین اقدام می نماید که در این راستا دو تن از قانون گریزان در این حوزه دستگیر و پرونده آنها برای صدور رای نهایی روانه دادسرای انقلاب گردید که جا دارد از همه زحمتکشان در دستگاه قضا که با اقتدار نسبت به برخورد مجرمین می کنند قدردانی نمایم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0