• ساعت : ۱۱:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ 
شهردار نسیم شهر: تفاوت و تغییر در نحوه خدمت رسانی را مردم باید احساس كنند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر: شهردار نسیم شهر در دومین جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری که صبح امروز هفتم خرداد ماه با حضور معاونین، مسئولین و مدیران حوزه‌ها و دوایر مختلف شهرداری برگزار شد با تاکید بر تغییر نحوه خدمت رسانی به مردم گفت: زمانی می‌توانیم باعث نشاط و امید آفرینی اجتماعی شویم که مردم تفاوت و تغییرات را احساس کنند و یقین دارم مردم با احساس درست از خدمتگزاری خادمان خود همیار و همراه ما برای آبادانی شهر خواهند شد .

شهردار نسیم شهر: تفاوت و تغییر در نحوه خدمت رسانی را مردم باید احساس کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری نسیم شهر:

شهردار نسیم شهر در دومین جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری که صبح امروز هفتم خرداد ماه با حضور معاونین، مسئولین و مدیران حوزه‌ها و دوایر مختلف شهرداری برگزار شد با تاکید بر تغییر نحوه خدمت رسانی به مردم گفت: زمانی می‌توانیم باعث نشاط و امید آفرینی اجتماعی شویم که مردم تفاوت و تغییرات را احساس کنند و یقین دارم مردم با احساس درست از خدمتگزاری خادمان خود همیار و همراه ما برای آبادانی شهر خواهند شد .

محمد رضا بابا حسینی شهردار نسیم شهر  در بخش دیگری از سخنان خود ساماندهی و کنترل ورود و خروج و نظم اداری نیروهای انسانی معاونت‌ها و واحدهای مختلف شهرداری را از مهم‌ترین وظایف مسئولین دانست و گفت: نیرویی که نتواند نظم اداری خود را حفظ کند قطعاً نخواهد توانست به درستی کار مردم را انجام دهد و باعث نارضایتی ارباب رجوع خواهد شد لذا بدون هیچ اغماضی با نیروهای بی‌نظم برخورد شود و از سوی دیگر نیروهای کارآمد و دلسوز نیز مورد تشویق قرار گیرند.

وی در ادامه با تاکید بر پیگیری جهت ادامه پروژه‌های عمرانی نیمه تمام و در حال احداث شهرداری افزود : بازدیدهای مکرر و نظارت مستمر بعلاوه بهره‌گیری از نیروهای متخصص و سیاست شایسته سالاری خواهد توانست بخش عمده‌ای از پیشرفت پروژه‌های عمرانی را سرعت بخشد و به همین واسطه انتظار داریم تمام پروژه‌های عمرانی در اولویت کار مدیران حوزه قرار گیرد .

از دیگر تاکیدات شهردار نسیم شهر در این جلسه راه اندازی شهرداری مناطق امام خمینی(ره) و حصارک پایین بود که در این خصوص نیز یادآور شد: با ساماندهی و راه‌اندازی این مناطق بار انجام درخواست‌ها و مطالبات مردمی مناطق به مرکز کمتر، لذا باعث حرکت رو به جلوی اقدامات شهرداری در راستای تکریم ارباب رجوع خواهد شد .

وی در ادامه تعیین تکلیف بدهکاران به شهرداری و حرکت به سمت افزایش درآمد شهرداری را از دیگر وظایف مدیران حوزه اداری و مالی دانست و در ادامه اظهار داشت : بدهکاران باید بدانند که در صورت عدم همکاری و تصفیه نشدن بدهی شان از ابزارهای قانونی بدون هیچ گذشتی استفاده خواهد شد و حق مردم و شهر مسترد خواهد گردید .

محمدرضا باباحسینی شهردار نسیم شهر تصریح کرد : وقت اداری تنها باید به شهروندان اختصاص پیدا کند لذا از مدیران انتظار داریم تمام وقت خود را به شهروندان اختصاص دهند و حتی انجام اموراتی که مربوط به دفتر شهردار می‌باشد را به بعد از ساعات اداری موکول نمایند .

در پایان این جلسه معاونین و مدیران به بیان موضوعات و اقدامات خود در حوزه‌های مختلف پرداختند که شهردار نسیم شهر در خصوص هر کدام دستورات لازم و ارائه طریق با توجه به قوانین آیین نامه‌ها نمودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0