به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری نسیم شهر: سرپرست شهرداری نسیم شهر در این راستا گفت: برای برخورد قانونمند با موضوعات ساخت و ساز غیر مجاز با تعامل مسئولین شهرستانی تمام عزم خود را جزم کرده ایم و در این مسیر با قوت و تصمیم جدی گام برمی داریم .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نسیم شهر امروز چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه مدیریت کنترل نظارت شهرداری نسیم شهر در راستای پیشگیری و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز سه مورد ساخت و ساز غیر مجاز در نسیم شهر را تخریب و قلع و قمع نمودند.

هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی برای تکریم از تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد قوه قضائیه به ویژه پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار دستگاه قضا، مجاهد نستوه و مجتهد متفکر شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه است فضاسازی شهر نسیم شهر بمناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل : مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نسیم شهر با هدف بزرگداشت هفته قوه قضائیه و قدردانی از تلاشهای فعالان این عرصه نسبت به نصب بنر در سطح شهر نسیم شهر اقدام نموده است .

هفته دولت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گرامی باد غبار روبی و گلباران مزار شهدا در اولین روز از هفته دولت همزمان با آغاز هفته دولت، گلزار شهدای امامزاده لطیف واقع در محله وجه آباد با حضور مسئولان بهارستان گلباران شد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل: در اولین روز از هفته دولت دکتر نوحی فرماندار شهرستان بهارستان، امام جمعه بخش بوستان، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر مهندس بابا حسینی سرپرست شهرداری نسیم شهر با حضور در گلزار شهدا امامزاده لطیف و اهدای گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشتند. دوم تا هشتم شهریور ماه به عنوان هفته دولت انتخاب و نامگذاری شده است.

هفته دولت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گرامی باد برپایی نمایشگاه دستاوردهای عمرانی شهرداری و شورای اسلامی شهر در میدان هفت تیر به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین المل شهرداری نسیم شهر این نمایشگاه که با هدف رویکرد اطلاع رسانی ، امید آفرینی و شفاف سازی در راستای ایجاد زمینه های لازم برای پایش عملکرد شهرداری و شورای اسلامی در معرض دید عموم قرار گرفته نگاهی کوتاه بر اجرای پروژه های قابل افتتاح پروژه کلنگ زنی در دست اجرا و برنامه ریزی ها در جهت پروژه ها شهرداری و شورای اسلامی نسیم شهر دارد .

هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم است. به واقع هفته دولت ، هفته مردان متخصص ، متعهد ، مردم محور و کاربلد و احیا کننده روزهای خدمتگزاری است تا با زبان عمل همیشه و همه جا فرصت خدمتگزاری به مردم را تبیین نمایند. نگاهی به پروژه های عمرانی و خدماتی قابل افتتاح در هفته دولت و پروژه های آماده کلنگ زنی شهرداری و شورای اسلامی نسیم شهر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل: مهندس آقامحمدی سرپرست شهرداری نسیم شهر در این خصوص گفت: امسال برنامه ریزی مناسبی در راستای آسفالت و بهسازی معابر سطح شهر صورت گرفته و بر اساس اولویت معابر سطح شهر آسفالت و بهسازی می شوند.

نشست هم اندیشی مهندس موسوی رئیس و مهندس عباسی نایب رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی نسیم شهر و مدیریت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری با تعدادی از اعضای مجمع معتمدین نسیم شهر و بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات و برنامه های مختلف فرهنگی،هنری و ورزشی با هدف جلب مشارکت‌های عمومی در راستای پیشبرد بهینه اهداف و اقدامات فرهنگی شهر این نشست در روز یکشنبه دوازدهم شهریور ساعت ۱۷ در محل ساختمان سرای محله شهرداری واقع در بوستان خلیج فارس برگزار شد.

تاریخ ایجاد :
 ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ 

نسیم شهر میزبان یک شهید مدافع دیگر میشود شهید مدافع حرم یحیی رستمی به برادرش شهیدش پیوست گزارش تصویری از : فضا سازی استقبال پیکر پاک شهید مدافع حرم یحیی رستمی در سطح شهر نسیم شهر پیکر پاک «شهید مدافع حرم یحیی رستمی » فردا در شهر نسیم شهر تشییع می‌شود پیکر پاک شهید مدافع حرم یحیی رستمی فردا سه‌شنبه ۱۴ شهریور ماه از ابتدای خیابان ۱۴متری شهید چمران تشییع می‌شود.و پس از تشییع در امامزاد لطیف( ع) وجه اباد به خاک سپرده خواهد شد لازم به ذکر است برادر شهید یحیی رستمی نیز در عملیات هشت سال دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت رسیده بود.

به گزارش مدیریت ارتباطات امور بین‌الملل شهرداری نسیم شهر: مهندس بابا حسینی سرپرست شهرداری نسیم شهر در این خصوص گفت: ۲۷ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری بخش بوستان(نسیم شهر) به تجهیزات سامانه دستگاه سیپاد ( سوخت بر اساس پیمایش) مجهز شدند.

   

6.0.9.0
گروه دورانV6.0.9.0